Сообраќајка на патниот правец Охрид-Св. Наум

Сообраќајка на патниот правец Охрид-Св. Наум

Сообраќајна незгода се случи денеска, нешто после 16:00 часот на патниот правец Охрид-Св. Наум на потегот од Славија кон Охрид.

Според првичните информации, возило марка „Форд“ од непознати причини удрило во столб до патот.Во незгодата нема повредени лица, а е причинета поголема материјална штета. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds