Сообраќајка на патот Струга-Ќафасан

Сообраќајка на патот Струга-Ќафасан

Сообраќајна незгода се случи дене на патниот правец Струга – граничен премиен Ќафасан кај Тефериќ во сообраќајката уќествувале три автомобили.

Увид на местото на настанот извршила екипа од Полициската станица Струга.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds