Сообраќајка во Струга

rhdr

Сообраќајка во Струга

Денес околу 16:00 часот на улица „Боро Калајџиски“ во Струга,се случи сообраќајната незгода.

Во сообраќајната незгода учествуваа две патнички моторни возила.

На местото на сообраќајната незгода, увид извршија полициски екипи.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds