Сообраќајна несреќа на патот Струга- Охрид

Сообраќајна несреќа на патот Струга- Охрид

Денес на стариот пат Струга-Охрид се случи сообраќајна несреќа кај населбата “Езерски Лозја”, Според очевидци,во несреќата учествувале две моторни возила,Автомобил и Комбе.Полицијата врши увид на лице место.
Повече информации наскоро.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds