Струга ТЛ го промовираше Србинот Босанчиќ (ФОТО)

Струга ТЛ го промовираше Србинот Босанчиќ (ФОТО)

Струга Трим лум и официјално го промовираше најновото засилување, Србинот Немања Босанчиќ.

Српскиот интернационалец игра во средниот ред, денеска и официјално претставен пред јавноста.

Претходно има настапувано за екипите на Колубара, Инџија и Борац Чачак во Србија, како и за црногоскиот Беране.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds