Струга:Нападната 18-годишна девојка

Струга:Нападната 18-годишна девојка

Од СВР Охрид информираат дека вчера, во полициската станица Струга пријавено било дека на улица „Пролетерски бригади“ во Струга, 23-годишен стружанец физички нападнал 18-годишна сограѓанка. По целосно документирање на настанот, против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds