Струшката полиција трага по жена која се оддалечила од домот

Струшката полиција трага по жена која се оддалечила од домот

На 11-ти февруари 2021 година, во 23:00 часот, 47-годишната Ј.П. од Струга, пријавила во Полициската станица дека нејзината мајка, 73-годишната Е.М. од Струга се оддалечила од домот.

– Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од СВР Охрид. (Крај)

извор: СВР Охрид 

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds