Стружанец пријавил во полиција дека од неговиот дом се оддалечила невенчаната сопруга

Стружанец пријавил во полиција дека од неговиот дом се оддалечила невенчаната сопруга

На 19-ти октомври 2021 година, во 08:55 часот, во Полициската станица во Струга, 28-годишник. од Струга пријави дека од домот се оддалечила неговата невенчана сопруга од Дебар.

– Се преземаат мерки за нејзино пронаоѓање, информираат од СВР Охрид.

извор: СВР Охрид

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds