Стружанец си ја обљубил невенчаната сопруга

Стружанец си ја обљубил невенчаната сопруга

Во СВР Охрид, влера, 19-годишна охриѓанка пријавила дека на 29 јануари околу 23 часот, нејзиниот невенчан сопруг (23) од Струга извршил обљуба врз неа.

Се преземаат мерки за целосно расветлување на случајот, по што ќе биде поднесена соодветна пријава. – соопшти СВР Охрид.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds