Стружанец точно типуваше на 29 мечеви за неверојатнa добивка

Стружанец точно типуваше на 29 мечеви за неверојатнa добивка

Прогнозер од Струга, ја оствари најголемата добивка во Спортлајф обложувалниците викендов кој измина. Стружанецот, точно типуваше на 29 натпревари и со уплата од 500 денари стигна до неверојатна добивка од 252 349 денари.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds