Стружанка касната од куче скитник

Стружанка касната од куче скитник

На 7-ми септември 2020 година, во Полициската станица Струга, 38-годишната Б.Н. од Струга пријавила дека била касната од куче скитник.

-Инцидентот се случил околу 10:00 часот на улицата „ЈНА“ во Струга, информираат од МВР. (Крај)

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds