Судар на излезот од Охрид – се судрија три автомобили

Судар на излезот од Охрид – се судрија три автомобили

На излезот од Охрид кон Струга на Туристичка  предмалку се судрија три автомобили две со охридски и едно со струшки регистарски таблички. Во несреќата предизвикана е матријална штета.

извор:ohrid1.com

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds