Светот згрозен од снимката: Татко удри туѓо дете во градинка во Кина- од силниот удар тоа паѓа на подот

Светот згрозен од снимката: Татко удри туѓо дете во градинка во Кина- од силниот удар тоа паѓа на подот

Видео од маж како удира мало дете среде градинка ги шокираше сите.

Во тој момент неговата мајка била покрај него и детето се здобило со полесни повреди.

Имено, станува збор за провинција во источна Кина, каде на видеото се гледа како маж удира дете пред неговата мајка, додека другите деца гледаат.

Бидејќи детето се расправало со неговото дете по кратка дискусија, тој го удри детето пред мајката, која претходно го криеше зад грб.

Детето се здобило со повреди, а полицијата ќе го задржи насилникот 13 дена во притвор.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds