Таблетот му експлодира во раце како бомба! [ВИДЕО]

Таблетот му експлодира во раце како бомба! [ВИДЕО]

Снимките ни доаѓаат од Турција. Сервисерот поправајќи го таблетот одеднаш се најде во ситуација каде можеше кобно да заврши. Еве за што станува збор..

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds