Тепачка во угостителски објект во центарот на Охрид, демолиран дел од објектот

Тепачка во угостителски објект во центарот на Охрид, демолиран дел од објектот

Вистинска драма се случувала синоќа во угостителски објект во центарот на Охрид. Како што дознава ОХРИД 24, пред крајот на дозволеното работно време настанала жестока тепачка помеѓу двајца гости во објектот.

Според информациите со кои располагаме, во тепачката се користеле боксови, удари со нозе, а бил уништен и дел од инвентарот.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds