Тешка сообраќајка на патот Охрид-Кичево

Тешка сообраќајка на патот Охрид-Кичево

Тешка сообраќајна незгода се случи вечерва на патот Охрид-Кичево, на околу 2 километри пред селото Арбиново.

Според првичните неофицијални информации, во незгодата во која учествувале четири возила се повредени две лица.

Наскоро повеќе информации.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds