• 15/08/2020
 Тешко повреден охриѓанец, паднал во провалија

Тешко повреден охриѓанец, паднал во провалија

loading...
Advertisement

Во с.Велестово, охридско, К.Ј.(64) од Охрид вчера паднал во провалија, при што се здобил со тешки телесни повреди.

Повредениот охриѓанец бил пренесен во Општата болница Охрид, за укажување на лекарска помош.

Можеби ке те интересира