ТРАГЕДИЈА ВО ЦРНА ГОРА: Се удави Момче од Македонија

ТРАГЕДИЈА ВО ЦРНА ГОРА: Се удави Момче од Македонија

Македонец се удави во Црна Гора. Младо момче од Македонија се удави вчера околу 18 часот на плажата Утјеха кај Бар, јавува порталот Приморски.ме.

Според информациите на овој портал, 22-годишниот млад човек денеска пристигнал во заливот меѓу Бар и Улцињ, каде требало да работи сезонски.

На телото немало траги на насилство.

Треба да се утврди причината за смртта, а обвинителот ќе нареди обдукција пренесе порталот.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds

Generated by Feedzy