Три самоубиства во Белград

Три самоубиства во Белград

Вчера вечер околу 19 часот во Батајница, во помошен објект, пронајдено е мртво телото на малолетно девојче кое си го одзело животот со бесење, објави „Новости“.

Само еден час подоцна, околу 20 часот, во куќа во центарот на Белград 25-годишник се самоубил со огнено оружје.

Вчера пак се случила и трето самоубиство во Белград кога девојка си го одзела животот скокајќи зграда.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds