Уапсена српската водителка на Косово додека снимале нови емисииУапсена српската водителка на Косово додека снимале нови емисии

Пред неколку денови српската водителка со ангелска насмевка која е позната по емисијата во која таа и нејзината екипа уредуваат домови на луѓе со пониски приходи, била приведена.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds