УХМР: Во петок и сабота нестабилна облачност со локален пороен дожд

УХМР: Во петок и сабота нестабилна облачност со локален пороен дожд

Нестабилна облачност со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер, најавуваат од УХМР за во петок и сабота попладне. Во почетокот на наредната седмица се очекува многу топло време.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds