УРНЕБЕСНО: Амиџиќ ги копираше позите на Станија, вакво нешто досега не сте виделе

УРНЕБЕСНО: Амиџиќ ги копираше позите на Станија, вакво нешто досега не сте виделе

одителот Огњен Амиџиќ синоќа во својата емисија ја угости старлетата Станија Добројевиќ.

Тој и покажа дека се обидел да ги копира нејзините пози на фотографиите кои таа ги објавува на Инстаграм.

Објавувањето на позите на Амиџиќ предизвика голема смеа во студиото, а сигурно и вие ќе се расположите кога ќе ги погледнете.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds