Утре без струја Лабуништа и Подгорци

Утре без струја Лабуништа и Подгорци

Утре 01.04.2021 год Од 10:30 до 14:30 часот без струја ќе бидат сите корисници од Лабуништа и од Подгорци.

Според најавите, станува збор за инвестициски зафати на ЕВН.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds