Утре цела Струга ќе биде без вода

Утре цела Струга ќе биде без вода

JП Водовод и канализација Струга известува дека  утре, 10.11.2022 (четврток) ќе биде прекинато снабдувањето со вода за пиење на целата територија на општина Струга од 08:00 до 15:00 часот.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds