Утре Лабуништа игра за историја

Утре Лабуништа игра за историја

Утрешниот натпревар не само за ФК Лабуништа туку и за цело Лабуништа е истросико зашто ова е шанса да се најдеме во полуфиналето на купот. Знаеме дека Брегалница доаѓа со позитива но тоа за момците не представува проблем, и утре ќе го дадат својот максимум.

Во фудбалот се може да се очекува и виде затоа и е интересен. Сите ние го очекуваме тоа полуфинале а посебно го заслужуваат нашите ГМЕЧЕРИ кои неуморно ги бодрат нашите момци стои во изјавата на директорката Ивана Лескароска

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds