Утре патот Лабуништа-Подгорци ќе биде затворен за сообраќај

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!! Се известуваат жителите на Лабуништа и с.Подгорци дека заради бетонирање патот Лабуништа-Подгорци ќе биде затворен за сообраќај од утре 02.12.2021 од 08:00 наутро со времетраење од неколку часа. – информираат од ЈКП Хигиена Лабуништа

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds