Утре во Струга ГРАЃАНСКА ТРИБИНА на СДСМ

Утре во Струга ГРАЃАНСКА ТРИБИНА на СДСМ

Караванот „Најдоброто за мојата општина“ на владејачката СДСМ утре ќе одржи ГРАЃАНСКА ТРИБИНА во Струга во “ХОТЕЛ ДРИМ” -Летна Тераса , кој е закажана во 16:30часот (09.10.2021 Сабота) .

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds