Ужас во Србија: Момче си ги убил мајката, таткото и дедото

Ужас во Србија: Момче си ги убил мајката, таткото и дедото

Дваесет и едногодишен маж синоќа со нож ги убил мајка си, таткото и дедото во Чачак, пренесува Телеграф, повикувајќи се на известување на агенцијата Рина.

Трагедијата се случила во населбата Атеница, а како што потврдуваат за Телеграф.рс од МВР, во споменатата населба биле пронајдени три тела, кои наводно ги пронашол братот на убиецот.

Во тек е истрага.

Според соседите, младиот човек од порано имал проблеми со дрога.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds