(Видео) Автомобил заврши во Охридското езеро, го извлекуваа со багер

(Видео) Автомобил заврши во Охридското езеро, го извлекуваа со багер

Автомобил марка „тојота“ заврши во Охридското езеро на една од плажите, објави порталот „НоваТВ“.

На видеото се гледа како со багер возилото се извлекува од една од плажите. Неколку луѓе набљудуваа што се случува со автомобилот..

Не се познати причините како автомобилот завршил во водите на езерото.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds