ВИДЕО: Гори ковид центарот во Тетово!

ВИДЕО: Гори ковид центарот во Тетово!

Најнова вест штотуку пристигна од Тетово, и таа не е добра. Гори ковид центарот во овој град.

Тетово е град кој е меѓу првите со број на хоспитализирани пациенти.

Повеќе информации во текот на вечерта.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds