ВИДЕО: Кандидатот за градоначалник за општина Струга, Рамиз Мерко со проекти со кој се одбележа неговото работење со општина Струга

ВИДЕО: Кандидатот за градоначалник за општина Струга, Рамиз Мерко со проекти со кој се одбележа неговото работење со општина Струга

По повод престојните локални избори 2021 кој ќе се одржат на 17-ти октомври, кандидатот и актуелен градоначалник за општина Струга, Рамиз Мерко презентира видеа со кој го одбележаа неговото работење со општината Струга изминативе 4 години.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds