ВИДЕО: Каракачанов доби „Златен твор“- прогласен за губитник на годината во БугаријаВИДЕО: Каракачанов доби „Златен твор“- прогласен за губитник на годината во Бугарија

Поранешниот министер за одбрана на Бугарија, Красимир Каракачанов, доби „Златен твор“, награда што се доделува за најголем лузер на годината.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds