(Видео) Новинарка ја удрил автомобил во јавување во живо, а потоа…

(Видео) Новинарка ја удрил автомобил во јавување во живо, а потоа…

Репортерка на „NBC“, Тори Јоргеј, ја удрил автомобил во текот на јавувањето во живо. Погледнете го видеото!

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds