ВИДЕО: После љубовна кавга девојка со глава удрила во излог од продавница – безбедносна камера снимила се

ВИДЕО: После љубовна кавга девојка со глава удрила во излог од продавница – безбедносна камера снимила се

Снимка од безбедносна камера во Америка забележала жестока кавга меѓу млад пар. Во еден момент девојката го скршила излогот, а мажот мирно заминал.

На снимката се гледа како жената бесна вика на мажот, а во еден момент дури почнала да удира со главата во излог. Мислела дека стаклото е многу поотпорно, но после неколку удари во глава, се скршило и паднала во продавницата.

Мажот ладнокрвно заминал кога видел што се случува, а девојката брзо станала и излегла низ излогот.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds