(ВИДЕО) Сообраќајна несреќа на патниот правец Охрид – Струга

(ВИДЕО) Сообраќајна несреќа на патниот правец Охрид – Струга

Сообраќајна несреќа се случи попладнево на патниот правен Охрид – Струга. Во несреќата е причинета материјална штета.

Извор:news1.mk

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds