Видео споделувано 14.200 пати: Босанец „ги подбра“ судиите додека си седеа во кафуле- „на работа веднаш“ (ВИДЕО)

Видео споделувано 14.200 пати: Босанец „ги подбра“ судиите додека си седеа во кафуле- „на работа веднаш“ (ВИДЕО)

Маж во БиХ беше уапсен откако во кафуле ги сретна судиите од судот во Требиње и почна да „урла“ на нив.

Небојша Вуксановиќ на Гејсбук објави видео  откако ги растера судиите  кои седеа во кафуле, а според него требало да бидат на работно место во 10 ласот и 30 минути.

Видеото за еден ден има 44.000 лајкови и 14.200 споделувања,а зошто е тоа така погледнете и сами.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds