ВИДЕО: Стравична снимка – жена ладно турка патник кон воз во движење

ВИДЕО: Стравична снимка – жена ладно турка патник кон воз во движење

Американските медиуми објавија видео од жена како турка минувачи кон воз во движење на железничката станица во Њујорк. Станува збор за 29-годишна жена која турнала 42-годишен патник во возот кој е во движење!

Видеото го објави њујоршката полиција а покажува како таа доаѓа до работ на платформата и насилно турка патник во воз. 

Потоа само мирно си заминува, додека другите патници биле шокирани. Жртвата брзо била пренесена во болница каде и биле констатирани повреди на лактите, нозете,  бутот, колената и зглобовите.

Овој ужасен настан се случи откако маж ја истурка жената од ескалатор на истата железничка станица во Њујорк, кога таа го праша дали може да помине.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds