Видео:Грабеж во Бразил со неочекуван крај

Видео:Грабеж во Бразил со неочекуван крај

Во бразилскиот град Сао Паоло, разбојник, заедно со соучесник, се упатил до случајни минувачи и барал пари и други вредни предмети. Меѓутоа, вооружените криминалци не успеале да ги остварат своите планови.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds