(ВИДЕО)Полициски час во Македонија – Младите играат брканица и прават склекови на улица

(ВИДЕО)Полициски час во Македонија – Младите играат брканица и прават склекови на улица

На социјалните мрежи излезе видео во кое млади играат брканица и прават склекови за време на полицискиот час во земјава.

Еве како изгледа полицискиот час во земјава. На твитер се појави видео на кое се гледа млади како прават склекови на сред улица, маршираат, играат брканица… Полицијата не знае што се случува, барем не во одредени населени места.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds