Видео:Продолжува акцијата за расчистување на дивата депонија во Лабуништа

Видео:Продолжува акцијата за расчистување на дивата депонија во Лабуништа

Неколку дена активно се работи на покривање на дивата депонија во Лабуништа,поставен е видео надзор.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds