Видео:Улична Храна во Газиантеп  Турција

Видео:Улична Храна во Газиантеп Турција

УЛИЧНА ХРАНА ВО ГАЗИЈАНТЕП, ТУРЦИЈА – Денеска одиме на масовна тура улична храна во Газиантеп за да ги пробаме најдобрите ќебапи во Турција и најдобрите ф’стаци во светот.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds