Во стан во Охрид пронајден починат млад охриѓанец

Во стан во Охрид пронајден починат млад охриѓанец

На 06.12.2019 година околу 19 часот во СВР Охрид,, доктор од Итна медицинска помош, пријави починато лице во зграда на улицата „Мирче Ацев“ во Охрид. По преземени мерки, констатирано е дека се работи за Д.Ц.(33) од Охрид и дека нема траги на насилство.

По наредба на Јавен обвинител, денеска ќе биде извршена обдукција.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds