Во викендичката на „Веља Невоља“ се најдени бункери полни со оружје, таму ги убивале жртвитеВо викендичката на „Веља Невоља“ се најдени бункери полни со оружје, таму ги убивале жртвите

Српската полиција повторно ја опколи викендичката во Ритопек за која се верува дека му служела на тимот на Вељко Беливук и Марко Миљковиќ за тортура и брутални убиства.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds