Во живо: Министерот Филипче закажа вонредна прес-конференција!

Во живо: Министерот Филипче закажа вонредна прес-конференција!

Министерот за здравство за в 19:00 часот најави вонредно обраќање во медија центарот на Владата. За обраќањето не се предвидени новинарски прашања.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds