(ВО ЖИВО) Заев го презентира четвртиот пакет економски мерки

(ВО ЖИВО) Заев го презентира четвртиот пакет економски мерки

Претседателот на Владата, Зоран Заев, го презентира четвртиот пакет економски мерки за ревитализирање на економијата во услови на Ковид-19.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds