Вознемирувачко видео! Целиот ужас во Тетово прикажан во 180 секунди – надзорната камера снимила сè!

Вознемирувачко видео! Целиот ужас во Тетово прикажан во 180 секунди – надзорната камера снимила сè!

Се појави страотна снимка од пожарот во модуларната болница во Тетово.

На видеото се забележува евакуација на дел од пациентите од модуларната болница, но и брзината со која огнената стихија го голта целиот објект.

На снимката може да се види како пациенти во паника излегуваат од прозорец, а пожарот за само неколку секунди целосно се шири во болницата.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds