Вознемирувачко видео: Страшна тепачка во центарот на Струмица – толпа тепала маж со шипки и боксови

Вознемирувачко видео: Страшна тепачка во центарот на Струмица – толпа тепала маж со шипки и боксови

На Фејсбук страницата „Strumica Online“ е објавено видео на кое се гледа масовна тепачка во центарот на Струмица во која учествувале десетина лица.

Од снимката може да се забележи како неколкумина бркаат еден маж, а потоа со шипки, клоци и боксови го удираат по целото тело додека тој лежи среде улица.

МВР се уште не открива детали за насилниот настан. Видеото е вознемирувачко.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds