За малку избегната трагедија, човек за влакно се спаси од урнатиот кров на Партизанска (ВИДЕО)

За малку избегната трагедија, човек за влакно се спаси од урнатиот кров на Партизанска (ВИДЕО)

На улицата „Партизански одреди“ избегната е голема трагедија откако покривна конструкција падна врз човек.

Екипите кои беа на терен, веднаш реагираа и лицето е безбедно извадено.

извор:tv21.tv

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds