Забели и ски центарот Попова Шапка

Забели и ски центарот Попова Шапка

Снегот слета и на Попова Шапка. Се спушти дури до 1800 метри во рамките на центарот. Рано утринава најниска измерена температура беше 0,3°C

следи во живо

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds