Жител на Ложани со остар ппредмет се заканувал на стружанец

Жител на Ложани со остар ппредмет се заканувал на стружанец

На 11.01.2021 година во 20.20 часот, Н.В.(32) од Струга, во полициската станица пријави закани со остар предмет упатени кон него, од страна на Д.Ј. од струшкото село Ложани.

По целосно расчистување на настанот, ОВР Струга ќе поднесе соодветна пријава.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds